foto warzywa
CMS - treść

Moda na gotowanie ciągle trwa i rozwija się dynamicznie zarówno w Polsce jak na świecie. Dedykowane kanały telewizyjne, programy kulinarne, szefowie kuchni są na stałe obecni w naszym życiu. Rozwój akademii i kursów kulinarnych w ostatnim czasie jest faktem, z którym trudno dyskutować. Gotowanie to temat rozmów, sposób na spędzanie wolnego czasu i często pasja szerokiej rzeszy ludzi.

W obecnym czasie rynek staje się jednak coraz trudniejszy a klienci bardziej wymagający. Dziś nie wystarczy podstawowe wyposażenie i standardowy lokal. Aby dotrzymać kroku konkurencji lub ją pokonać należy zastosować najbardziej profesjonalne środki w celu przyciągnięcia i utrzymania klienta.

Mając to na uwadze, pragniemy zaproponować Państwu współprace z Naszym Centrum, które jako największa kuchnia szkoleniowa w Polsce, może być z powodzeniem wykorzystana do celów produkcyjnych. To wygodne i tanie rozwiązanie pozwoli Państwu brać pod uwagę kontrakty znacznie przekraczające Państwa możliwości techniczne.

Centrum to także idealne miejsce na profesjonalny plan zdjęciowy seriali, programów kulinarnych i reklam produktów spożywczych. Inne obiekty często nie dysponują odpowiednią ilością miejsca lub możliwościami technicznymi. CTK to obiekt przystosowany do różnego rodzaju eventów dzięki dostępności pomieszczeń, odpowiedniemu zasilaniu i wyposażeniu, który znacznie obniża koszty nagrań.